Edukator Renesans - Odkrywamy zakamarki marki!

Edukator Renesans - Odkrywamy zakamarki marki!

Od lat wykorzystuję w swojej pracy produkty polskiej marki Renesans. Szeroka gama produktów daje mnóstwo twórczych możliwości. Media i artykuły plastyczne z których korzystam doskonale sprawdzają się nie tylko w rysunku czy malarstwie, ale również w szeroko rozumianych technikach mix-mediowych i zdobniczych.

Na przestrzeni lat mogłam obserwować rozwój marki. Dziś jest liderem wśród polskich marek, posiadającym tak szeroki asortyment do twórczości plastycznej.

Co sprawia, że marka Renesans zyskuje uznanie najbardziej wymagających artystów, hobbystów i rękodzielników? Wsłuchuje się w nasze głosy! Dzięki opiniom i współpracy z użytkownikami swoich produktów, kreatorzy i twórcy marki Renesans nie ustają w poszukiwaniach receptur, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Bogactwo, różnorodność produktów to ogromna zaleta marki Renesans – farby, ołówki, kredki, flamastry typu promarker, tusze, media i preparaty, werniksy, masy i pasty strukturalne, pigmenty, złocenie, narzędzia, pędzle, itp…., ale też i trudność, zwłaszcza dla osób początkujących.

Wiele osób gubi się w tym „mediowym świecie”. Nie wie, jak korzystać z poszczególnych preparatów, do czego służą, jak je łączyć, by nie zadziałał efekt małego chemika 😉 ? Rozumiem to. Sama, gdy ponad 12 lat temu zaczynałam swoją twórczą przygodę, miałam ogromne trudności by poruszać się w tym świecie. Każdy się jednak tego może nauczyć. Postaram się odkryć przed Tobą zakamarki marki Renesans. Pokazać Ci zastosowanie i możliwości mediów i preparatów, z których sama od lat korzystam.

Serdecznie Costa pozdrawiam.

Ilona

 

Weź udział w dyskusji. Chętnie poznam Twoją opinię :)!

Czekam na Twój komentarz :)!

Dodaj komentarz

wpDiscuz