::/O mnie
O mnie2018-05-06T01:11:26+00:00

O mnie

Jeżeli jesteś twórczą i kreatywną osobą, która chciałaby przekuć swoją pasję w kreatywny biznes, a nie wiesz od czego zacząć to jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym i zdobyciu nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i zarabiać na swoje pasji to cieszę się, że tu trafiłaś.

Nazywam się Ilona Hałazińska. Na co dzień jestem trenerem sztuki użytkowej i technik zdobniczych oraz pasjonatką sztuki uczenia przez sztukę. Z wykształcenia jestem ekonomistą i menagerem oświaty.

Od ponad 14 lat podążam ścieżką wyznaczoną przez własną pasję. Stworzyłam Akademię Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia (www.malowanakuznia.pl), początkowo małą pracownię, dziś placówkę edukacji artystycznej w której prowadzę roczne kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od kilku lat naukę w mojej szkole pobiera ponad 150 uczniów miesięcznie. Ponadto w trakcie roku szkolnego organizuję weekendowe kursy projektowe, kursy podnoszące kwalifikacje i umiejętności praktyczne w zakresie sztuk użytkowych i rękodzieła w których biorą udział hobbyści, osoby chcące zmienić swoją ścieżkę zawodową, pedagodzy i terapeuci. Specjalnie dla nich powstała Akademie CraftART (www.craftart.pl), która uczy nie tylko sztuki tworzenia, ale też nowatorskiej metodyki nauczania sztuk plastycznych i użytkowych oraz zasad prowadzenia kreatywnego biznesu.

Na co dzień uczę, inspiruję i tworzę autorskie programy zajęć. Współpracuję ze szkołami, przedszkolami, ośrodkami kultury i instytucjami rynku pracy.

Od kilku lat współpracuję także z marką Renesans, liderem pośród polskich marek, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów plastycznych, w tym do renowacji i złotnictwa przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów czy hobbystów. Testuję i opiniuję produkty, wspierając tym samym proces ich powstawania. Poszukuję nowych możliwości i sposobów ich wykorzystania zarówno w technikach sztuk plastycznych, jak i sztuce użytkowej. Prowadzę szkolenia produktowe dla sklepów, dystrybutorów, pracowni artystycznych.

Swoje projekty z zakresu kreatywnej edukacji artystycznej realizowała min. dla: RENESANS POLSKA, WRIGLEY, BRICOMARCHE, EMPIK, CH STARY BROWAR, CUBUS, MULTIKINO, RESERVED, PORSCHE POLSKA, AMBASADA JAPONII, STREFA MAMY, WOŚP, NIEBIESCY DZIECIOM i inne.

Jeśli i Ty chcesz skorzystać z moje pomocy napisz do mnie. Kontakt znajdziesz TUTAJ.